Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Czy wiesz że...

W Owińsku parku przy ul. Kolejowej znajdują się budynki tzw. nowego zakładu psychiatrycznego, zbudowanego w latach 60. XIX w. W latach 1952-1993 mieścił się w nim Młodzieżowy Zakład Wychowawczy, a od czasu jego zamknięcia systematycznie popada w ruinę.

Ciekawostki z Trasy

Kwiecień 2010

Miał to być wyjazd do pracy a zakończył się pięknym popołudniem z odwiedzinami w Swobnicy na, dość nietypowym, porzuconym zamku. Choć nie osiągneliśmy celu, czyli wieży, ale było całkiem pozytywnie

 


 

Kwiecień 2010

W piękne niedzielne popołudnie ruszyłem śladem dzieciństwa. Pierwszy punkt Gospodarstwo Rolne ,,Łojek,,. Powiat Kołobrzeski. Galeria już umieszczona.

 


 

Grudzień 2010

Wyprawa w sylwestrową noc. Zwiedzaliśmy porzucony pałac zbudowany w stylu klasycznym w Chobienicach. Wyprawa mimo że zaplanowana w ostatniej chwili zakończona z powodzeniem oraz bagażem nowych doświadczeń. Zapraszam do przeczytania całego artykułu.

 


 

 

 
Parę słów o tym kim jesteśmy i dlaczego akurat robimy to a nie co innego.


 

Rafał "Malina", Michał "Michael" i Paweł "Morsik". Świry jakich mało od zawsze siedziało w nas pragnienie szukania odkrywania i eksplorowania. Lata mijały a my ciągle siedzieliśmy w naszej gminie i tak przełomem w naszym życiu był rok 2008 kiedy to zaczęliśmy już planować wspólne wyprawy na ,,porzucone cegły,,. Rok 2009 przyniósł już same plusy w naszym życiu jeździmy po całym kraju i odkrywamy coraz to nowe miejsca i budowle. Dlaczego to robimy??? Otóż jesteśmy inni (kto nas zna ten wie:) ) nie kręci nas opalanie się na plażach egiptu i wspinanie się po górach. My szukamy śladów przeszłości. Wchodząc do porzuconego budynku zaczynamy z nim żyć cofać się w czasie oglądać jego przeszłość to jest coś pięknego i niezapomnianego.


Ekipa oczywiście to nie tylko Rafał, Michał i Paweł :D Oto poszczególni członkowie zespołu "porzucone.com":Malina- Koordynator grupy, dba by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Główny kierowca, fotograf i administrator strony. Założyciel

Michael- Człowiek od załatwiania wszystkiego. Bomba humoru i bajerant. Założyciel

Morsik- Młody informatyk, administrator strony i fotograf. Główny kamerzysta, to u niego powstają filmy z wypraw. Założyciel.Gościnnie w zespole:

Kasia - Nasza tajna broń

Olcia - Modelka :D

Arti - Co elektronicznego to do niego.

Kamil - Poszukiwacz skarbów

Krzysiek - Potrafi sobie wyobrazić najbardziej makabryczny wypadek :DTo nie koniec:

Od marca tego roku zawiązaliśmy współpracę z ekipą SilenceHunters którzy mają też duży wkład w organizację wypadów i dorobek fotograficzny.

Zapraszamy do odwiedzenie strony www.silencehunters.com